Tel: 737 45 22 32

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Články ke službám
Homeopatie
Homeopatie - reference
Informativní články k prodávaným produktům
Kosmetika reference
Nezařazené

Co mají společného vaše pleť, vlasy a klouby?

Velmi rychle na nich poznáte, když Vám něco schází. Pleť vysychá, ztrácí svou pevnost. Vlasy se třepí a vypadávají. Pohyb jde ztuha, nebo přímo bolí. Vypadáte starší. Necítíte se krásní. Pokud se to děje, a je Vám více než 25 let, odpověď se nabízí. Asi už tušíte, že v takovém případě Vašemu tělu chybí…

KOLAGEN

Na jaře s péčí zaléváte květiny. Zbavujete je plevelu a chráníte před škůdci. Stejně, jako Malý princ svou jedinou růži. Co se ale stane, když to dělat nebudete? Květina Vám postupně uschne a ztratí svůj půvab.
Pečujete stejně poctivě i o sebe? Dopřáváte vláhu Vaší pleti, vlasům a nehtům?
Kolagenu v našem těle pomalu ubývá – nejen typu I, který ovlivňuje elasticitu kůže nebo šlach, ale i dalších typů, které jsou zastoupeny například v chrupavkách (kolagen typu II, IX, X, XI). Dalším mezníkem pro kosmetické a také farmaceutické firmy zabývající se kloubní výživou je věk 60 let. V tomto věku dochází k prudkému poklesu tvorby kolagenu v těle.
A tehdy jsou našemu tělu přirozené projevy stáří: vrásky, povislá kůže, zhoršená kvalita vlasů a nehtů, bolavé klouby, hůře pohyblivé končetiny, ztuhlá a bolavá záda. To, co bylo dřív pevné a pružné je nyní křehké…

Lépe jsou na tom samozřejmě ti, kteří tělu kolagen dodávají pravidelně. Ovšem ne vždy je žádoucí pojídat tučné kůže, prorostlé maso, tlačenky, aspiky, chroupat zvířecí chrupavky nebo se přecpávat želatinovými bonbony. Dnešní doba naštěstí dokáže nepříjemné projevy stárnutí způsobené nedostatkem kolagenu mírnit a zpomalovat.
Biologicky nativní kolagenový nápoj Ramissio Collagen s glukosaminem a žraločí chrupavkou nabízí řešení, které je rychlé, velmi dobře stravitelné pro vaše tělo a zároveň šetrné. Obsahuje také vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Tyto účinky posiluje i vitamín B3, který přispívá k udržení normálního stavu pokožky.
Doporučená denní dávka: 50 ml 1krát denně. Láhev obsahuje přibližně 10 doporučených denních dávek kolagenu. Je proto ideální k pravidelné každodenní konzumaci v domácnosti.

Více informací zjistíte na našich stránkách ZDE

zdroje informací: http://www.ramissio.com , http://kolagen.cz

Komentáře