Tel: 737 45 22 32

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Články ke službám
Homeopatie
Homeopatie - reference
Informativní články k prodávaným produktům
Kosmetika reference
Nezařazené

Energetická voda

Když přemýšlím o vodě, myslím, že je to neuvěřitelný dar lásky. Bez ní by život tak, jak ho známe, nebyl možný. Dokonce vědci objevili, že planety, které nesou na svém povrchu tekutou vodu, vydávají směrem do vesmíru hudbu – podobá se písním velryb.

O léčivé síle vody se nikdo nepře. Vezměte si jen ta velkolepá lázeňská města. Méně se ví, že v podzemí velkých katolických chrámů jsou studánky z prastarých pramenů, které uctívaly už starověké kultury. Hodně poutních míst v Čechách je spojeno s prameny s léčivou vodou. Já mám rád pramen ve Svatém Jánu pod Skalou.

Japonský tým badatele Masaru Emota dělal pokusy s vodou, jejíž krystalizace byla fotografována pod elektronovým mikroskopem. Nejprve se mělo pouze prozkoumat, jak odlišná může být kvalita vody přímo z pramenů oproti vodě na dalších místech vodního toku po všemožných znečištěních. Některé krystaly byly nádherné, jiné ošklivé. Po nějaké době badatelé zjistili, že na schopnost krystalizace nemá vliv pouze znečištění, nýbrž že na vodu působí i různé myšlenky a nálady. Voda reagovala na hudbu i na obrazy. Ano ať to zní jakkoliv neuvěřitelně: destilovaná voda, která jinak netvoří zvláštní struktury, tvořila nádherné krystaly, když byla postavena na obrázek usmívajícího se děťátka.

Použít vodu k přenosu a zprostředkování působení vyšší duchovní energie je tak nasnadě. Dělali to tak Májové v Jižní Americe, křesťané. Rituály spojené s vodou měly a mají všechny kultury světa. Dělají to proto, že to funguje.

Díky možnosti pracovat s energií nepotřebuji rituál, abych mohl tuto energii předat do vody uzavřené v plastové láhvi. Výhodou je, že tak přesně vím, s jakým druhem energie pracuji a jakou sílu měla. Nejvyšší stupeň energie je přístupný v transu v průběhu meditace. Jinou možností je využít energetických míst nebo energie relikvií svatých.

Pokud je člověk správně připraven, vytváří pak pro sebe pitím takové vody možnost vzniku zázraku.

MUDr. Jan Adam

Komentáře