Tel: 737 45 22 32

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Články ke službám
Homeopatie
Homeopatie - reference
Informativní články k prodávaným produktům
Kosmetika reference
Nezařazené

Krvavý úplněk 2019

První úplněk v roce 21.1.2019 v 6:15 nám přináší zajímavé možnosti, je plný zvratů a odloučení – v pozitivním slova smyslu. Odloučení se od toho, co už nám neslouží.

Jedná se o zatmění luny ve Lvu a proto nám nejen odkryje utajené a možná i dávno zapomenuté, ale taky nás krásně očistí a odpojí od starých a nepotřebných vzorců.

V kartách, které jsem vytáhla se ukazuje fénix – vstává z popela a roztáhne svá křídla a jde o uvědomění si vlastní podstaty bytí. Proč jsme vůbec tady a k čemu směřujeme? Dovolí nám se podívat na všechny naše vzorce, které nám neslouží, a i ty které jsme už dávno zapomněli a klíč od klece se odhodil. Jenže když otevřeme a necháme projít fénixe a pustíme jej i do zapomenutých koutů, očistíme se a vyloupne se naše původní já. Přijde úleva a znovuzrození. Viz. karta druhá. Člověk se dostává ze své skořápky a je čistý a plný svých původních plánů. Je to jak čistý list papíru. A je jen na vás, co začnete psát. Přijde nové, a to přece stojí za to úsilí. Protože pak nás čeká jen to krásné. Viz karta třetí.

Nemusí jít vyloženě o svatbu. Ale o naplnění vztahu k nám samým a tím pádem se uzavře kruh. Od nás pochází a k nám pak přichází. Vše, co si přejete. Mise úplňku je splněna a naplněná.

Užijte si úplněk a krásný životní restart!

Lenka Čuprová

Komentáře