Tel: 737 45 22 32

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Články ke službám
Homeopatie
Homeopatie - reference
Informativní články k prodávaným produktům
Kosmetika reference
Nezařazené

KUSTOVNICE – GOJI

Plody rostliny Goji Berry jsou to nejcennější, co příroda nabízí. V Asii jsou její účinky známé a lidé je využívají dlouhá staletí. Bobule Goji se v poslední době rozšířili také do Evropy, kde sklidily obrovský úspěch. V uspěchané době si čím dál více uvědomujeme, že je třeba dělat něco pro naše zdraví. Plody kustovnice čínské jsou tím nejlepším způsobem

Pokud toužíte po dlouhověkosti, vitalitě a zdroji energie, jsou pro Vás plody Goji Berry tím pravým. Pozitivní účinky Goji Berry zaznamenají také diabetici, lidé trpící závratí, bolestí v kříží či ženy s potížemi při menopauze. Ženy v Mongolsku používají Goji Berry jako prevenci ranních nevolnost v prvním trimestru. Užití Goji v těhotenství je však diskutabilní

Plody Goji Berry obsahují beta karoten, zeaxantin, lutein, xantofyl, lykopen a kryptoxantin. Málokdo ví, že jsou plody kustovnice čínské vydatným zdrojem vitaminu C. Obsahují až 500 krát více vitaminu C než pomeranče. Nesmíme zapomenout také na vitamin B, E, esenciální mastné kyseliny, cyperon betain či solvativon. Plody kustovnice jsou účinným prostředkem pro boj s bakteriemi, plísněmi a mají protizánětlivý účinek. Mnoho lidí je užívá ke snížení cholesterolu či léčbě sexuální impotence. Kustovnice čínská má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.

Co dál…..?

Kustovnice je keř s krásnými oranžovými plody rostoucí především na území Číny a Mongolska. Sladké bobule dozrávající od července do října jsou výjimečně bohaté na antioxidanty, jako například vitamín A, C a hořčík. Koncentrace výživných látek v ovoci Goji je tak vysoká, že 25 ml šťávy z těchto bobulí spolehlivě pokryje denní dávku potřebných látek každého z nás.

Nejproslulejší a nejkvalitnější plantáže goji leží v provincii Ningxia, na úpatích pohoří Helan tyčícího se nad městem Yinchuan. Na první pohled nehostinný kraj poskytuje díky mimořádně bohaté půdě na minerály ideální podmínky pro pěstování kustovnice, která zde pak dosahuje nejvyšší kvality na světe.

Vápník, hořčík, železo, vitamín A, C a další účinné látky obsažené v plodech goji pozitivně ovlivní váš životní styl:

Hořčík – přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Vitamín C – přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem, dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní a kůže
Železo – přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
Vitamín A – přispívá k udržení normálního stavu zraku

Ideálem by samozřejmě bylo každý den zkonzumovat hrst čerstvých plodů, utržených přímo ze stromu, ale to bychom se buď museli odstěhovat do Číny, do provincie Ningxia nebo si vypěstovat vlastní keř. A nebo…….

 

 

Vám přinášíme čistý koncentrát z plodů goji, který je bez konzervantů, umělých barviv či jakýchkoli jiných chemických přísad. Koncentrát je balen přímo v Číně, je plněn v ochranné atmosféře a není pasterizován. Naše šťáva pochází právě z Ningxie.

Doporučené dávkování: 25 ml denně
(1 láhev Goji Ramissio obsahuje cca 20 denních dávek)
Obsah balení: 500 ml
Složení: 100% goji ovocná šťáva

zdroje informací: http://www.ramissio.com , http://goji-kustovnice-cinska.cz

 

Komentáře