Tel: 737 45 22 32

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Články ke službám
Homeopatie
Homeopatie - reference
Informativní články k prodávaným produktům
Kosmetika reference
Nezařazené

Fyzioterapie        

a kondiční cvičení

 

Fyzioterapie

Fyzioterapie je jednou ze součástí komprehensivní (ucelené) rehabilitace, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému. Prostřednictvím pohybu a dalších fyzioterapeutických postupů cíleně ovlivňuje funkce ostatních systémů včetně funkcí psychických.

Naše fyzioterapie

Naše fyzioterapie je zaměřena na širokou škálu poruch a potřeb klientů a zejména sportovců a klientů, kteří chtějí aktivně zlepšit své tělesné schopnosti. 

Pracujeme s každým klientem v individuálním plánu.

Kdy je dobré objednat se k fyzioterapeutovi?

Pokud řešíte akutní nebo chronické bolesti zad, bolesti svalů, kloubů, omezenou hybnost, po úrazovou rehabilitaci. Ale i nadváhu nebo nízkou hmotnost kdy se rozhodnete začít cvičit.

 

 

Co bude následvat?

Kondiční cvičení

Kondiční cvičení je takové cvičení, které rozvíjí a udržuje Vaše pohybové schopnosti, které jsou nezbytným předpokladem pro pohybové dovednosti. K tomuto rozvoji dochází tzv adaptací. Adaptace je je obecný biologický děj, který představuje soubor morfologických, biochemických, funkčních i psychologických změn v organismu jako celku i v jednotlivých orgánech.

Ceny

Fyzioterapie 30 minut
500 Kč
Fyzioterapie 60 minut
vstupní zpravidla 1-1,5 hodiny
1000 Kč

Terapeut

Matyáš Rytina

Matyáš Rytina vystudoval fyzioterapii na 2.LF v Motole. Současně působí jako fyzioterapeut také na CSMV Olymp, kde spolupracuje se sportovci, působil 5 let jako fyzioterapeut baletu Národního Divadla, také se zabývá aktivně kondičním trénováním.

Rád propojuje fyzioterapii s kondičním cvičením, kde vede klienty společně ke správnému provedení konkrétních pohybů/cviků, zaměřuje se na slabiny, abyste se do budoucna vyvarovali možným obtížím a nevratným změnám v  pohybového aparátu.