Tel: 737 45 22 32

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Články ke službám
Homeopatie
Homeopatie - reference
Informativní články k prodávaným produktům
Kosmetika reference
Nezařazené

Masáž & kineziologie

Hledáme příčiny v hlavě, odstraňujeme následky na těle.

 

 

Unikátní spojení masáže s kineziologií

Masáž má účinky nejen místní, tj. na pokožku a vnější vrstvu svalů, ale i vzdálené tj. na hlubší vrstvy svalů a na tělesné orgány. Ale stále je to jen  o nápravě především fyzického těla.
 
V kineziologii, při odbloku emocionálních stavů, zpravidla pracujeme i se svaly a svalovými okruhy. Pro určení konkrétního svalu a práce s ním, se používá kineziologický test. Pro odblokování bolesti je v kineziologii nezbytné porozumět důvodu bolesti. Porozumět zprávě, kterou pomocí bolesti dostáváme.
 
Pokud tedy spojíme umění správně masírovat s odhalením podstaty a místa problému pomocí kinezilogie, využijeme techniky přístupu klasické masáže, akupresury, práce s energetickými drahami-meridiány a dosáhneme mnohem širšího přínosu oproti "pouhému" opravování svalů. Velmi často doplníme masáž i kineziotapingem a nebo lymfotapingem
 

Přečtěte si

Neřešitelné rameno

Když mi bylo 45 let měl jsem bolesti pravého ramene (rotátorová manžeta) takového rázu, že jsem musel být na neschopnosti, prášky ani magnetické rezonance a rehabilitace nepomáhaly. První setkání bylo o masáži s důrazem na uvolnění energie přes meridiánovou dráhu močového měchýře a tzv. mistrovských bodů na této dráze. Na závěr mi byli pro podporu proudění lymfy nalepeny svalově lymfatické tejpy na zádech ve stejné dráze. Následovalo další setkání, po týdnu kde, již masáž byla pro uvolnění svalu na rameni a společně jsme hledali pomocí kineziologického testu důvod proč mne to rameno bolelo. Tuž jsem mimo jiné chodil do práce! Tejpy se udělaly jen už na rameni. Na třetím sezením jsme udělali odblok a od té doby jsem již chodit nemusel. Splnil jsem si svůj sen a změnil i zaměstnání.

Perioda s bolestí

Moje každoměsíční perioda znamenala od jakživa takovou bolest, že jsem upadala do mdlob. Na prvním setkání jsem se dozvěděla příčinu bolesti v kontextu rodinné anamnézy a trans generačního přenosu a mně se začali objevovat souvislosti a najednou jsem pochopila proč tu bolest mám. Při druhém setkání mi byla provedena masáž chodidel a energetická masáž pro harmonizaci čaker. Na závěr přišly lymfatické tejpy pro uvolnění bolesti při menstruaci, která následně proběhla už jen s třetinovou bolestí. Naposledy jsme ještě doladily dráhy ledvin. To bylo naposledy co jsem potřebovala přijít. Moc děkuji Jana

Ceny

Masáž a Lymfo/Kinezio taping
1000 Kč/hod

Lymfatické a svalové tapingy příklady:

Tejp malý-jednotlivý prst, jizva           ks             150 – 200 Kč
Tejp střední-koleno,rameno                ks             200 – 300 Kč
Tejp velký-např.záda                         ks              300 – 400 Kč

(Přesnou cenu tapingu nelze určit dopředu. Záleží na složitosti.)