Tel: 737 45 22 32

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Články ke službám
Homeopatie
Homeopatie - reference
Informativní články k prodávaným produktům
Kosmetika reference
Nezařazené

Problémy s otěhotněním, neplodností a gynekologickými obtížemi

Svaly, tělo mysl to vše hraje při snaze otěhotnět nebo být zdravou ženou velkou roli.

 

 

Podpora při problémech s otěhotněním, neplodností, nepravidelném cyklu, funkční setrilitě, opakovaných zánětech a gynekologických problémech

Svaly mají bezprostřední vliv na potíže, které se můžou jevit jako gynekologické. V praxi je někdy složité odlišit původ obtíží, a proto by fyzioterapie měla být součásti léčby gynekologických poruch.

Náš přístup

Seznámení s lékařskou dokumentací a diagnostika

Pro správné vyhodnocení stavu a určení postupu je potřeba se seznámit s Vaší aktuální zdravotní dokumentací a případně provést vyšetření u našeho smluvního partnera. Velmi často zařazujeme také základní diagnostiku psychiky.

Stanovení cesty pro Vás a Klasická Čínská Medicína

Porucha jakékoli části těla znamená poruchu celkového souladu čchi. Technikami ČM se zkušený terapeut snaží uvést tělo do harmonie a tak vyléčit projevy, které označujeme jako nemoci. Kombinace fyzioterapie a čínské medicíny zaručuje celistvější pohled na gynekologické obtíže a nabízí řešení obtíží, na které by pouze fyzioterapie nestačila.

Na doma

Součástí doporučení pro Vás budou cvičení, stravování, produkty přírodní produkty pro zdraví, které pečlivě spolu vybereme. Více o produktech naleznete tady 

Reference


Nedařilo se i když jsem byla zdravá

Nedařilo se mi otěhotnět. Ale testy v nemocnici dopadly dobře pro mě i manžela. Lékař mi řekl, že fyzioterapie může pomoct. To bylo před 2 lety. Fyzioterapii jsem absolvovala a cviky jsem poctivě cvičila, ale nezabralo to. Byla jsem na opakovaných mobilizacích kostrče, ale dopadly bez efektu. Zkusila jsem kombinaci fyzioterapie a alternativy – čínské medicíny, a po roce a půl máme uzlíček štěstí doma.

Biologické hodiny

S partnerem jsme se snažili o dítě. Byl to závod s časem. Pomalu jsem nedoufala, protože doktoři mi řekli, že hormony v mém věku už zabrat nemusí. Terapie nebyla krátká, ¾ roku. Ale díky změně jídelníčku, cvičení a trpělivé práce terapeuta se to povedlo a mám doma první fotky z ultrazvuku.

Záněty a bolesti

Měla jsem velké bolesti v pravé kyčli, opakované záněty močových cest a nějaký útvar na čípku. Na fyzioterapii s čínskou medicínou jsem chodila asi půl roku spolu s kryoterapií u gynekologa. Krátce po začátku terapie se záněty zlepšily a postupně odezněli a bolesti v kyčli, které mě na fyzioterapii přivedli, taky zmizeli. Bylo to krásné moct zase bez bolesti chodit a život bez pálení a řezání dole ani nemluvím…

Ceny

Úvodní konzultace
1.300,- Kč / 1,5 hodiny
Následná terapie
800,- Kč
Doplňky stravy a produkty pro zdraví
podle potřeby
od 200 Kč