Tel: 737 45 22 32

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Články ke službám
Homeopatie
Homeopatie - reference
Informativní články k prodávaným produktům
Kosmetika reference
Nezařazené

Řešíte PMS, neplodnost a nebo ženské problémy? Přečtete si jakou roli v tom mohou hrát vložky.

Všimněte si, že hlavní sdělení reklam na dámské menstruační a denní slipové vložky je savost a ochrana prádla. Ale co žena? Vždyť to je nejintimnější, jedno z nejcitlivějších míst ženského těla, kde se tento výrobek používá – opravdu je prádlo důležitější? Pokud se vše kolem menstruace a intimity žen ve společnosti zdrcne na stud, pak jsou reklamy v pořádku.

Žena za život spotřebuje přibližně 20tis kusů vložek.

Víme, že sliznice mají prostupnost až 4x větší než ostatní pokožka, účinnost přenosu látek přes sliznice je silnější i než perorální použití.
Do nedávna se vložky ještě vyráběly z bavlny a papíru. Než se přešlo na recyklát, byl výrazně nižší výskyt „ženských“ nemocí, neplodnosti a nemocí močových cest. Mezinárodní statistiky uvádí nárůst až 53%. Myomy, cysty, záněty výtoky, svědění a pálení, to vše se řeší prášky nebo chirurgickými zákroky. Přitom na bolavé místo se pak zase přiloží chlorem bělený, často neprodyšný materiál. Tampóny, jsou pravděpodobně ještě nebezpečnější. V podstatě okamžitě vytvoří v těle až toxické prostředí.

Doporučujeme hledat na trhu a vyzkoušet vložky s nerecyklovaných materiálů a v případě, že řešíte už nějaké problémy tak i s bylinami pro podporu samo-uzdravujícího procesu.

Klienti naší kliniky nám hlásí dobrou zkušenost s vložkami Nefritová svěžest (na obrázku) a Energie bylin. Upraví a zkrátí se cyklus, sníží nebo uplně vymizí bolesti a PMS, léčivá verze Energie Bylin dokonce může pomoci vyřešit cysty a myomy a zamezit tak potřebě chirurgického zákroku.

Stavte se u nás na klinice a poradíme Vám jaké koupit.

 

Komentáře