Tel: 737 45 22 32

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Články ke službám
Homeopatie
Homeopatie - reference
Informativní články k prodávaným produktům
Kosmetika reference
Nezařazené

Kineziologie

Metoda nastoluje rovnováhu mezi mozkovými hemisférami.

 

 

Kineziologie je metoda, která vychází z poznatků o mozku jako biologickém počítači, ve kterém jsou uloženy veškeré informace a vzpomínky z našeho života. Tyto vzpomínky ovlivňují naší přítomnost a mnohdy nám nedovolují činit pozitivní změny v našem životě, po kterých tak toužíme. Tyto změny mohou souviset, jak s naším fyzickým a psychickým zdravím, tak s potřebou láskyplných vztahů, harmonické rodiny, uspokojivé a obohacující práce, s financemi atd.

Vše, co jsme v životě zažili a prožili, se ukládá do našeho podvědomí. Některé vzpomínky si pamatujeme velmi zřetelně, jiné jsme z našeho vědomí vytěsnili, zapomněli jsme je. Za pomoci jednoduchého kineziologického testu se k těmto informacím a zážitkům můžeme dostat, odkrýt je a jednoduchými korekcemi je odčistit.

Naší přítomnost velmi často také ovlivňují prožitky a příběhy našich předků, které jsou uložené v našich genech. Zkorigování a odčištění těchto příběhů je velmi účinné a má pozitivní výsledky pro náš současný život.

Hlavní přínos této metody spatřuji v tom, že dokáže najít a odkrýt bloky, které jsou mnohdy při řešení našich problémů velmi podstatné, ale jsou ukryté v našem podvědomí, nevědomí, nebo v genech. Někdy se nám stane, že na vědomé úrovni zpracujeme téma nebo problém, který řešíme, máme pocit, že jsme se na něj již podívali z mnoha úhlů pohledu a přesto se nejsme v dané záležitosti schopni „pohnout z místa“. V takovém případě je velmi pravděpodobné, že je potřeba odstranit bloky v naší dávné nebo pradávné minulosti, a s tím nám může pomoci právě kineziologie.

Ceny

Kineziologie
900 Kč / 60 minut